Modele flokesh topuz 2018

Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Topuz i mbledhur Poshte dhe DISA Fije te leshura Anash fypneus. Topuz`chignon`i Kapur Poshte, zbukuruar me nje karfice te Madhe. Nje modelq e Nuki te merzitet, eshte shume chic dhe Praktik, MBI te gjitha Kur eshte Vape dhe mbajtja e flokeve leshuar eshte shume e veshtire. Topuzi i crregullt eshte me “Casual”, Mund ta mbani ne Maje te kokes dhe me ndonje cullufe te leshaur Andej-kendej. Shkon me mire ne floket me onde ose kacurrela sepse e ben te duket me voluminoz. Si ta realizoni? E rëndësishme është të mbani MEND DISA rregulla të thjeshta: topuzi duhet të kapet në Top të kokës dhe të jetë Mjaft i dukshëm në pjesën Ballore. Ndërsa Edhe viti 2018 provoi se Ishte një vit Stil për tendencat e flokëve. Nëse ka diçka për të cilën Kam qenë e Zonja në shkollë të mesme, ka qenë përgatitja në kohën më të shkurtër të mundshme.

MOS më keqkuptoni, Kam qenë një studente shumë e mirë, por Isha Gjithmonë e Zonja të gjeja një Model të shpejtë flokësh Kur vonohesha. Kaçurrela, kaçurrela dhe Vetëm kaçurrela. Mund të dukeni Retro si në Vitet 80 por Edhe moderne e përshtatshme për kohët e sotme. Lexo Edhe: tendencat per Modelet dhe ngjyrat e flokeve par Kete vit një tjetër tendencë e këtij viti janě flokët me përzierje ngjyrash të frutave. Blogerja që e ka hedhur këtë IDE kërkonte të përcillte diçka ndryshe dhe është e Sigurt që KY modèle ne të jetë “hit” këtë verë. Gjithashtu Edhe topuzi baline eshte shume Modern. KY modèle flokësh është me të Vërtetë modeli Tipik i një dite që përton të merresh me flokët e tu. Kurdo Herë që vonohesha, vishja një pulovër të Gjerë dhe të rehatshme dhe e kombinoja me një gërshet të lirë dhe JO shumë Klasik.

Martoheni së shpejti dhe Doni DISA IDE për flokët? Atëherë shikoni këto MODELE, të cilat specialistët e fushës i konsiderojnë si Modelet e flokëve për Nuse, më të bukura të të gjitha kohërave. Por Edhe nëse NUK Jeni Ju Nusja, por Jeni e ftuar në një dasmë, Ju Shkon ta provoni ndonjë nga këto stilime. Ja DISA personazhe të njohura që Mund t`Ju Japin ndonjë IDE më tepër për të freskuar pamjen tuaj. 2019 po Shkon DISA Dekada pas, kështu që do të Vini sëirish në punë bigutinat. Fonds më në! Kjo është një shkrirje si pastelë, Ku të gjitha Brunet Mund ta gjejnë veten. Për flokë me shkëlqim, Mund t`i lyeni në një ngjyrë të errët, të ngjashme me kafen dhe patëllxhanin. Mund te zgjidhni nje Topuz je zbukuruar me gërsheta. Si? Formohet një Topuz me një pjesë të flokëve. Lihen DISA tuf veçantë, me të cilat krijohen gërsheta.

Gërshetat i rrotullojmë Rreth topuzit. Problemi me floket gjate Veres eshte qe VAPA e Madhe i ben te lagesht, Duke i Bere te duken si PA forme. Por Nese i keni floket e shkurter, nje zgjidhje optimale dhe shume e sofistikaur eshte te arrini efektin “e Lagur”. Wet look-u eshte shume i pelqyer nga femrat VIP. KY lloj modeli do t`i bëjë flokët të shkqlejnë po AQ sa highlighteri juaj.